Projektowanie stron internetowych

01

WWW

Wybierz swoją opcję

Onepage

Pojedyncza strona internetowa zawierająca najważniejsze informacje, takie jak dane kontaktowe, lokalizacja czy menu restauracji. Całość przygotowana w sposób przejrzysty i łatwy w odbiorze dla klienta. Sprawdzi się w przypadku małych biznesów, oferujących wąską gamę produktów, które skupiają się na sprzedaży stacjonarnej i bezpośrednim kontakcie z klientem.

od 1000 zł

Basic

Strona internetowa zawierająca ok. 3 podstrony, takie jak: Kontakt, O nas i Oferta. Wyposażona w formularz kontaktowy i baner call to action, dodatkowo strona zostanie złożona w przejrzystą całość, która jest przyjazna w odbiorze dla klienta. Basic to dobry wybór dla małych firm, które nie prowadzą sprzedaży internetowej.

od 1500 zł

Standard

Obszerna strona, budowana na podstawie spersonalizowanego projektu, która zawiera pełną ofertę klienta złożoną w przejrzystą całość. To opcja, dzięki której spełnią się potrzeby większych działalności, które chcą zaprezentować swoją ofertę w internecie i dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

od 3000 zł

Sklep internetowy

Rozbudowana strona STANDARD, która dodatkowo zostanie wyposażona w sklep internetowy, w całości obsługujący Państwa zamówienia. To najlepszy wybór dla osób, które chcą prowadzić sprzedaż internetową.

od 5000 zł

02

ADMIN

Usługi dodatkowe

Aktualizowanie treści na stronie internetowej

od 250 zł/mies.

Prowadzenie social mediów

od 100 zł/mies.

Usługi graficzne

03

TXT

Copywriting

Przygotowanie tekstu na stronę

Przygotowanie tekstu do publikacji + korekta redakcyjna

od 150 zł

Opis produktu

Gotowy opis Państwa produktu przygotowany na 1000 – 1200 znaków

od 50 zł

Pojedynczy artykuł

Tekst do 4001 znaków.

od 100 zł

Sprawdź co już zrobiliśmy

Zobacz nasze portfolio

Projektowanie stron internetowych

Koniecznie zobacz strony internetowe, które wykonaliśmy w przeszłości, aby mieć pewność, że Bamboo Design to dobry wybór.

Zostań jednym z naszych klientów

Logo Okan Demex