O nas

01
Wizja

Kim jesteśmy?

LOGO BAMBOO DESIGN
Cześć!

Jesteśmy Agencją Działań Kreatywnych, a naszym miastem głównym jest Nysa. Chcielibyśmy pomóc małym oraz średnim działalnościom w przyciągnięciu klientów i polepszeniu ich wizerunku w internecie. Wierzymy, że podstawą każdej marki jest jej strona internetowa, a dobra prezentacja w sieci przekłada się na zyski w rzeczywistości. Projekt i wykonanie strony to jednorazowa inwestycja, która ułatwi odbiorcy dotarcie do Państwa oferty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz z projektami, których jesteśmy częścią, aby mieć pewność, że dokonują Państwo odpowiedniego wyboru. Chętnie podejmiemy się każdego zadania z zakresu multimediów. Jeśli potrzebujesz zdjęć lub filmów, które we właściwy sposób zaprezentują Twoją markę, odezwij się do nas, jesteśmy pewni, że wspólnie stworzymy odpowiednią kampanię.

02
Ludzie

Poznajmy się

Właściciel strony Bamboo Design w okularach przeciwsłonecznych, sterujący jachtem, za nim flaga Polski na morzu Egejskim

Michał Babicz

Dziewczyna stojąca pod kwitnącym drzewem wiśni, Nysa

Joanna Danicka

03
Misja

Agencja Działań Kreatywnych Nysa

Wspólnie jako Bamboo Design tworzymy Agencję Działań Kreatywnych, która w swojej pracy stawia na innowacyjność, profesjonalizm i przede wszystkim kontakt z klientem. Naszą misją jest pomoc naszym klientom w osiągnięciu celów biznesowych poprzez stworzenie wspólnej strategii reklamowej i kampanii marketingowej dlatego dążymy do tego, aby nasze projekty wyróżniały się oryginalnym i nowatorskim podejściem, które przyciągnie uwagę klientów. Nasz zespół budują specjaliści z różnych dziedzin, którzy dzięki współpracy zapewniają najwyższą jakość usług oraz kompleksowe podejście do projektów. W Bamboo Design kładziemy duży nacisk na indywidualne podejście do klienta i zrozumienie jego potrzeb oraz oczekiwań. Współpracujemy z klientami na każdym etapie projektu, aby mieć pewność, że finalny produkt spełnia ich oczekiwania. Choć Nysa jest naszym miastem głównym, działamy na terenie całej Polski. Wierzymy, że wspólnie uda nam się przygotować efektywne i innowacyjne projekty, bez względu na dzielące nas kilometry.

Sprawdź co już zrobiliśmy

Zobacz nasze portfolio

Projektowanie stron internetowych

Koniecznie zobacz strony internetowe, które wykonaliśmy w przeszłości, aby mieć pewność, że Bamboo Design to dobry wybór. 

Zostań jednym z naszych klientów