O firmie

bamboodesign.pl Wlodzmierz Gmitrasiuk to firma zajmująca się produkcją elementów z drewna, płyt wiórowych i sklejki. Aktualna oferta dotyczy wymienionych poniżej zaprojektowanych przeze mnie serii produktów.
Oferta firmy będzie w miarę upływu czasu rozwijana o nowe wzory, dlatego też zapraszam do częstych odwiedzin.

Jestem również w stanie zaprojektować i wykonać różnego rodzaju inne produkty o wzorach i rozmiarach według życzenia klienta.

Główna oferta obejmuje:
– dekoracyjne deski do krojenia (klejone i w kawałku);
– świeczniki na tlighty;
– skrzynki;
– dekoracje oraz projekty nietypowe.

Projektuję i wykonuję także meble na zamówienie. W projektowanych meblach stosuję elementy renomowanych firm (Blum, Hettich, Wurth itp.), które zapewniają najwyższą jakość oraz wieloletnie działanie.

Wspomagam rodzimy rynek, dlatego też wykorzystywane do produkcji drewno pochodzi z opolskich tartaków.

Do produkcji ozdobnych desek do krojenia używam drewna dębowego, jesionowego, bukowego oraz orzecha. Elementy mające kontakt z żywnością łączymy za pomocą kleju Titebond III Ultimate, spełniającego normy wodoodporności D4 oraz amerykańskiej: ANSI/HPMA 1994 Type I water-resistant bond. Spoiny klejowe spełniają wymogi dotyczące kontaktu z żywnością: FDA 21 CFR 175.105.

Nasze produkty sprzedajemy na rynku lokalnym – Opolu jak i wysyłamy, jednakże zamówienia można również odebrać osobiście w Opolu.

Dziękuję za odwiedzenie strony i zachęcamy do współpracy. Zapraszam również do polubienia kont bamboodesign na facebooku i instagramie.

Zobacz produkowane przez nas przedmioty na oficjalnym koncie firmy w serwisie allegro.pl.